صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21 تا 22 به مدت 60 دقیقه

کامبیز دیرباز در گفتگو با برنامه صحنه رادیو تهران با اشاره به اجرای مسابقه دست فرمون گفت: ما مسابقه مهارت رانندگی داریم و بحثمان تبلیغات نیست.

مسابقه تلویزیونی«دست فرمون» برای ایجاد رقابت مهیج میان علاقه مندان به رانندگی است. این برنامه هیچ محدودیتی برای علاقه مندان به رانندگی ندارد و زنان و مردان با هر خودرویی می‌توانند در پیست اختصاصی این برنامه با یکدیگر رقابت کنند؛ تنها شرط حضور در برنامه داشتن گواهینامه است.
برنامه صحنه رادیو تهران درباره این برنامه با کامبیز دیرباز که اجرای آن را بر عهده دارد، گفتگو کرده است.

دیرباز در گفتگو با برنامه صحنه از رادیو تهران در پاسخ به پرسش کارشناس مجری برنامه آرش ظلی پور که پرسید: "دست فرمون"، چندمین تجربه اجرای تلویزیونی بعد از دستپخت هاست، پاسخ داد: در ابتدای کار قبلی چون اختلاف سلیقه داشتیم و جای من در آن برنامه نبود، بیرون آمدم و برنامه جدیدم اولین برنامه ایست که تمام قد اجرا می کنم و هیجان زیادی دارم.
دیرباز در پاسخ به این پرسش که فضای موتورسواری به روحیه شما نزدیک تر است؟ گفت: فضای برنامه ما خیلی دور از موتورسواری نیست، ابتدا با یک ماشین شروع کردیم و با تغییرات کوچک ادامه می دهیم.

مجری برنامه تلویزیونی دست فرمون در ادامه درباره شباهت این برنامه با برنامه تخت گاز بی بی سی توضیح داد و گفت: برنامه دست فرمون کمی شبیه تخته گاز است، ولی مسابقه تخت گاز بی بی سی مقایسه برندها با هم است کاری که ما در صدا و سیما نمی توانیم انجام دهیم . "دست فرمون" مسابقه مهارت رانندگی است.
وی در ادامه گفت: ما قسمتی داشتیم که هم پراید وهم z4 در پیست با هم مسابقه دادند، اما مهارت رانندگی مهم بود نه حجم موتور و قدرتش، در آخر پراید هم برنده شد.

کامبیز دیرباز بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است که برای بازی در فیلم دوئل احمدرضا درویش، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را در بیست و دومین دوره جشنواره فجر از آن خود کرد. او همچنان در فیلم اخراجی‌ها ساخته مسعود ده‌نمکی در نقش مجید سوزوکی بسیار بر سر زبان‌ها افتاد.
مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیکیشن ایران صدا دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360مرتبط با این خبر

  • نحوه‌ی پیشنهاد کارگردان مرا به سینما بازگرداند

  • مردم از فیلم پسرکشی استقبال می‌کنند

  • هرچه داریم از همدلی مردم است

  • در حال آماده کردن مستندی برای جشنواره سال آینده هستم

  • 6 مجموعه استیکر برای جایزه سال استیکر انتخاب شد

  • انصراف دادن یا ندادن از جشنواره هنرمندان را مقابل هم قرار نمی‌دهد

  • کناره‌گیری هنرمندان از جشنواره فجر، آسیب به سینمای ایران است

  • منوچهر هادی به انتقادها پاسخ داد

  • تازه‌های سینما در صحنه

  • هنرپیشه‌ها مجری‌های خوبی نیستند