صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 06:30 به مدت 180 دقیقه

نماینده‌ی مردم قم و رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی دوره‌ی دهم مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم اشغالگر اسرائیل تا 20 سال دیگر از صفحه‌ی روزگار محو خواهد شد.

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور، در گفتگو با "پارک شهر"، یکم خرداد افزود: مبانی دینی و قرآنی ما با این موضوع منطبق است که ظلم پایدار نمی‌ماند. صهیونیست پدیده ای بدتر از آپارتاید است که نژادپرستی را در جهان امروزی با جلوه‌ی بدتری به‌نمایش گذاشته است.

وی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی یک رژیم ویروسی است. ویروس تا زمانی وجود دارد که به موجود زنده‌ای متصل باشد و حیاتش به آن بستگی داشته و حیات مستقلی ندارد. رژیم صهیونیستی اگر می‌توانست سیستم دفاعی جهان اسلام را از بین ببرد همچنان پیش می رفت. امروز 72 سال از عمر منحوس این رژیم غاصب گذشته است و تجارب تاریخی نشان داده که موقعیت اسرائیل روز به روز بدتر شده است.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: بسیاری معتقدند اسرائیل امروز توانمند است و دومین ارتش بزرگ دنیا را دارد ولی پس از بوجود آمدن جنگ‌های مختلف آن کسی که شرایط را میپذیرد و آتش بس را قبول می‌کند رژیم صهیونیستی است و مقاومت در این زمینه پیروز است و بیداری اسلامی و بیداری ملت‌ها روز به روز افزایش پیدا می‌کند.
وی افزود: همه‌ی نظام سلطه جهان پای معامله‌ی غرب آمدند تا بتوانند رژیم صهیونیستی را تداوم داده و به آن استحکام بخشند ولی امروز ما می‌بینیم انزجار، تمرد و تنفر ملت‌ها و برخی کشورها بیش از گذشته شده و به شکلی که این رژیم در حال حرکت است و رویشی که ما در بیداری اسلامی و نهضت‌های آزادی‌بخش و استحکام نظام‌های آزادی بخش داریم ثابت می‌کند نابودی رژیم صهیونیستی حتمی است.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: 20 سال پیش جریانی منحوس به عنوان داعش بوجود آمد تا به سوریه و عراق حمله کند تا چیزی از آنها باقی نماند. بیش از 120 کشور دنیا پشت داعش بودند اما چیزی که در نتیجه باقی ماند بی آبرویی کشورهای پشتیبان کننده‌ی داعش و استحکام مقاومت در مقابل این بی‌عدالتی‌ها بود.
وی خاطرنشان کرد: کشورهای غربی چیزی دارند به نام مطالعه‌ی روند‌ها در موضوع آینده پژوهشی. امروز پژوهشکده های دنیا با بررسی روندها و سیری که رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهد به این نتیجه رسیده‌اند که این رژیم 20 سال بیشتر دوام و بقا ندارد و خودبه‌خود به سوی اضمحلال می‌رود.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیکیشن ایران صدا دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این خبر

  • برای ورود به بورس باید چشم‌اندازی بلندمدت داشت+فایل صوتی

  • از رفتارهای وسواس‌گونه در رابطه با زلزله بپرهیزید

  • علی‌رغم میل رسانه‌ها داوطلب ریاست مجلس هستم+فایل صوتی

  • اتاق اصناف، دستورات ستاد ملی کرونا را بی کم و کاست اجرا می کند+فایل صوتی

  • ارزش سهام عدالت 10 برابر شده است+فایل صوتی

  • پنج هزار استارتاپ بسته‌ی حمایتی 50 میلیونی دریافت می‌کنند

  • امتحانات نهایی نهم و دوازدهم از 15 خردادماه برگزار می‌شود+فایل صوتی

  • گام دوم مقاومت برداشته شده است

  • بررسی شود چرا وزارت صمت کاری نمی‌کند+فایل صوتی

  • تهرانی ها همیشه منتظر زلزله شدید باشند+فایل صوتی